Bi Mutfak İki Şef ile keyifli brunch…

samdan_2

“Bi Mutfak İki Şef’in” şefleri Özlem Mekik & Ayvaz Akbacak’ın  ev sahipliğinde Şamdan Garden Etiler’de Türkiye’nin önde gelen blog ve yemek yazarlarına pazar günü kahvaltı-brunch organizasyonu gerçekleştirildi.

İstanbul’un en gözde semtlerinden Etiler’in marka yeme içme mekânı Etiler Şamdan, Pazar günlerine özel sabah kahvaltısı için misafirlerini ağırlamaya başladı.

Nispetiye caddesi üzerinde, Etiler Şamdan Pazar sabahı 10:00 – 12:30 arası servis edilecek lüks serpme kahvaltı-brunch konsepti son derece şık, lezzetli sunumu ve profesyonel servisi ile pazar brunchlarınız için artık iyi bir seçim olacak.

Türk kahvaltısı konseptinde sunulan ve 40’a yakın ürünün bulunduğu kahvaltıda, özel şarküteri tabağında jambon, salam, dil söğüş ve pastırma bulunuyor. Zeytin çeşitleri; Gemlik’ten özel getirilmiş zeytinyağı içerisinde sunulan özel kırma ve sele zeytinden oluşuyor.

Zengin peynir tabağında; her bir peynir çeşidi özel olarak yerinden getirilmiş Ezine peyniri, Tonoz tereyağı, gurme kaşar ve tel peyniri gibi ürünler ağzının tadını bilen lezzet severlerle buluşuyor.

Organik ev yapımı reçeller, mini tam buğday ekmekleri, taze simit, ev yapımı poğaça, açma gibi hamur işi ürünleri, menemen, hellimli ızgara sucuk, gurme sigara böreği, taze çay sizlere Şamdan Garden Restaurantta lezzetli ve keyifli bir pazar sabahı vadediyor.

Etiler Şamdan’da brunch’ın fiyatı: 40 TL

Değerli şefler Özlem Mekik ve Ayvaz Akbacak hafta içi ve hafta sonu her gün öğle yemeği de yiyebileceğiniz mekân menüsünden tavsiyelerde bulundular.

Öğle yemeklerinde tercih edebileceğiniz lezzet öneri:

Çıtır Karides:8 TL

Beef Salata:28 TL

Makarna çeşitleri:10-25 TL arası

Adres:

Nispetiye Cad. No: 92 Etiler, Beşiktaş

Tel:(212) 257 03 24

Sayın Özlem Mekik ve Ayvaz Akbacak’a nazik davetlerinden dolayı Gurmemekanı ailesi olarak teşekkür ederiz.

Zeyd ÖZCAN

Gurmemekanı Kurucu Ortağı

samdan_1

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *