Divan’dan yılbaşı için mücevher serisi

divan pastaneleri yilbasi sepet mucevher

Divan Pastaneleri‘nin yılbaşı koleksiyonu, yılbaşı döneminin ışıltısına eşlik eden değerli taşlardan esinlenerek hazırlandı. Pırlantadan Yakut’a, Safir’den Elmas’a kadar uzanan bu şık ve ışıl ışıl yılbaşı setleri ve sepetlerinde; Divan Pastaneleri’nin geleneksel lezzetlerinin yanı sıra, gümüş kaplama şamdanlar, el yapımı dore varaklı kadehler, özel tasarımlı peynir tabakları ve dekoratif mumlar gibi yılbaşı ruhunu yansıtan parçalar yer alıyor.

Divan Pastanelerinin bu yıla özel hazırladığı “Değerli Taşlar” koleksiyonunda; her yıl yenilenmenin büyüsünü taşıyan mücevherleri simgeleyen yılbaşı setleri ve sepetleri bulunuyor. Birbirinden şık ve zarif setlerle sepetler, özenle seçilmiş içerikleri ve ışıl ışıl görünümleriyle bu sene de müdavimlerinin kalplerinde taht kuruyor. Mor ve gümüş tonlarının nefis kombinasyonu Pırlanta, şarabi rengiyle gönülleri çelen Yakut, bakır ve mavinin gizli buluşması Safir, kış aylarının beyazlığını yansıtan Sedef ve diğerleri, değerli taşların kendilerine özgü karakterlerini yansıtıyor.

Koleksiyonda; pralin, madlen, çikolatalı krep ve lokum gibi Divan Pastanelerinin tadı damaklarda yer etmiş geleneksel lezzetleri yer alıyor. Göz alıcı renkleriyle yılbaşı sepetleri, şık deri suplalardan, zarif aynalara, el yapımı dore varaklı kadehlerden yılbaşı çiçeklerine kadar hayal ettiğiniz tüm hediyeleri içeriyor. Gümüş kaplardan, deri, süet, rugan ve kadife seçenekleriyle özel kaplamalı kutulara kadar birçok farklı formda hazırlanan yılbaşı sepetleri, 400 TL’den 990 TL’ye uzanan farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. İçerisinde “Keep Calm and Enjoy the Taste” yazılı kupalar ve müzik dinlemek için kulaklık bulunan Sedef Sepeti ise, gençlerin beğenisini topluyor.

Sepetlerle aynı isimleri taşıyan ve içerisinde özel tasarımlı karaf ve bardaklar, kesme cam kapaklı lokumluk, el yapımı kesme cam içerisinde dekoratif mumlar bulunan setlerin fiyatları ise, 130 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *