Fest ile Paris’e sanat ve müzik gezisi

paris fest travel fransa

Paris’te sanata doymak, eşsiz klasik müzik performanslarını seyretmek isteyenleriçim. Paris’in geçmişten bu yana bohem kültürün merkezi olması, dünyanın her yanından ressam, müzisyen ve yazarların bu özel şehri mesken tutması, kültür ve sanat söz konusu olduğunda Paris’i öncelikli kılıyor.

Açılışını Ocak 2015’te yapacak olan Fransa’nın sanatsal ve teknik açıdan en üst düzeyde inşa edilen konser binası, dünyaca ünlü mimar Jean Nouvel tarafından tasarlandı. Binanın tasarımı eşsiz bir akustik sistemle inşa edildi.

FEST TravelLa Philharmonie de Paris” konser salonunun açılışından yaklaşık 1 ay sonra dünyaca ünlü keman virtüözü Joshua Bell, yine dünyaca ünlü Türkiyeli sanatçı Fazıl Say, Berlin Filarmoni Orkestrası ve Royal Concertgebouw Orkestraları’nın konserlerini Paris’te Sanat ve Müzik Gezisi ile sizlere sunuyor.

Müziğe doydugunuz bu gezide, Paris’i Paris yapan mimari ve kültürel eserler de var. Notre Dame de Paris Katedrali, Seine Nehri kıyısı, birbirinden önemli müzeler bu özel geziye dahil.

Paris’in parke taşlı sokaklarını gezerken müzik ve kültürün tadını almak isterseniz, 14-21 Şubat tarihleri arasındaki Paris Sanat ve Müzik gezisinin fiyatı, 3500 Avro.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *