A380 her gün Miami için Air France ile uçacak

airfrance-a380

1 Aralık 2014 tarihinden itibaren, Air France Paris Charles de Gaulle Havalimanı’ndan kalkıp Miami’ye (ABD) varan uçuşları şirketin en büyük süper jumbosu olan Airbus A380 ile gerçekleştirilecek. Air France böylece kış mevsimine ara vererek güneşten faydalanmak isteyen müşterilerini, şirketin optimum seyahat konforu sunan süper jumbosuna atlayarak Florida’nın Miami’nin güneşinden en iyi şekilde yararlanmaya davet ediyor.

1 Aralık 2014 ile 28 Mart 2015 (yerel saat) arasında A380 ile yapılacak günlük seferler
AF090: Paris-Charles de Gaulle’den saat 13:50’de ayrılacak ve Miami’ye saat 18:05’de varacak.
AF090: Miami’den saat 20:55’de ayrılacak ve Paris-Charles de Gaulle’e ertesi gün 11:20’de varacak.

Miami’ye günlük seferler 5 Ocak 2015 Çarşamba gününden 1 Şubat 2015’e ve 9 Mart 2015 Çarşamba gününden 28 Mart 2015’e kadar yapılamayacak

Optimum seyahat konforu için
Air France A380 dört kabin sınıfında 516 koltuğa sahip. La Première’de 9 koltuk, Business’da 80 koltuk, Premium Ekonomi’de 38 koltuk ve Ekonomi’de 389 koltuk bulunuyor ve uçağın içinde bütün yolcular, optimum seyahat konforu ve fevkalade geniş kabinin keyfini çıkarıyorlar. 220 pencere, kabini doğal ışık ile dolduruyor ve değişen ortam ışıklandırması yorgunluk hissetmeden saat dilimlerini geçmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında, kabinler arasında bulunan 6 adet bar yolcuların uçuş sırasında buluşmalarına olanak sağlıyor.

Endüstri standartları ile karşılaştırıldığında 5 desibel daha düşük kabin içi ses ile A380, özellikle sessiz bir hava taşıtı. Ayrıca eğlence hizmeti ve konforda da en son teknolojiyi sunuyor. Uçuş boyunca canlı olarak yayınlanan harici görüntüler, hava taşıtının ön, alt ve arkasında yer alan üç kamera yardımıyla canlı olarak yayınlanıyor. Son olarak, Air France’ın süper jumbosu sanat ve kültür için ayrılmış özel bir alana sahip olan ilk uçak. Air France filosunda 10 adet bulunuyor.

“Travel By Air France” ile Miami’nin sırlarını keşfedin
“Travel By Air France” sayesinde, Air France’ın yeni seyahat rehberi, müşteriler sadece birkaç tıklama ile Miami’nin en iyilerini keşfedebiliyorlar.

İster deniz manzaralı bir otel arayın, ister South Beach bölgesinin haritasına ihtiyacınız olsun, size özel bir yolculuk için rehber herkesin seyahat ihtiyaçlarına uyum sağlıyor. Air France, Miami’de gidilecek eşsiz yerler, gözden uzak yerler ve kaçırılmaması gereken etkinlikleri seçti. Rehber ayrıca kalış sürenize bağlı olarak kendi seyahat programınızı yapma ve hava koşullarına bağlı olarak kendi aktivitelerinizi seçme olanağını sunuyor. Faydalı bütün seyahat bilgileri de ayrıntılı olarak verilmiş. Travel By Air France ayrıca her bir şehri canlandırmanız için sayısız yerel ve uluslararası kişilikle röportajlar yapmış. Miami’de, müzisyen Lenny Kravitz gözde yerleri ve bu şehri neden bu kadar çok sevdiğini anlatıyor.

Air France-KLM hakkında
Air France-KLM Şirketler Grubu, partnerleri Delta ve Alitalia ile birlikte günde 250’den fazla uçuşla dünyanın en büyük TransAtlantik ortaklığıdır. 593 uçaklı filosuna sahip olan Air France-KLM ‘in uçuş ağı 113 ülkede 230 şehri kapsıyor. 2012 yılında 75.8 milyon yolcu ve 1.4 milyon ton kargo taşıması gerçekleştiren Air France-KLM, bünyesinde 19 havayolunu barındıran dünya çapında günde 187 ülkede 1000’e yakın şehre 15 bin 465 uçuş olanağı sağlayan Skyteam Birliği’nin de üyesidir.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *