İş yemeklerine özel Cipriani lezzetleri

cipriani

Levent’te iş dünyasının kalbinde, The Istanbul EDITION’da hizmet veren Cipriani; sonbahar kış sezonunda, öğle ve akşam yemeği servislerinde iş dünyasına özel menuleri ile kısıtlı zamanda gerçekleştirilen iş yemeklerini daha keyifli ve verimli hale dönüştürecek uygun ortam ve lezzetler sunuyor.

Seçkin bir atmosferde klasikleşen lezzetlerle misafirlerini ağırlamayı ve iş stresinden uzaklaşmayı isteyen kişiler iş dünyasına özel set menulerden veya arzuya göre a la carte menu üzerinden sunulan indirim imkanından yararlanabiliyor. Cipriani; plazaların yoğun olarak bulunduğu Levent’te merkezi konumu, lezzetleri ve servisi ile dikkat çekiyor.

Öğle ve akşam iş yemekleri, akşam üstü iş çıkışı aperatifleri için tercih edilmesi düşünülen iş dünyasına yönelik set menulerde; Cipriani klasikleri yanı sıra mozzarellalı hafif başlangıçlar, karides salatası ve fener balığı gibi özel tatlar da bulunuyor. Genel kullanım alanındaki kısımlar kadar, terası, bölümlere ayrılabilen özel alanları ile davetler ve katılım sayısı farklılık gösteren her büyüklükteki iş yemekleri için hizmet verebilen Cipriani, yeni sezonda birbirinden lezzetli alternatiflerle iş dünyasına sesleniyor. İş yemeği için gerçekleştirilen rezervasyonlarda, set menuler haricinde ikinci bir seçenek olarak; arzu eden misafirler a la carte menu üzerinden yiyecek ve soft içeceklerde %30 oranında indirim imkanını değerlendirebiliyor.

1.SEÇENEK
Daily Business Menu
Set Menu 1 (95 TL)

Yeşil Salata Eşliğinde “Cipriani” Usülü Dana Carpaccio
Patlıcan, Domates ve Mozzarella Eşliğinde Rigatoni
Kahve, Çay ve Ev yapımı tereyağlı kurabiye

Set Menu 2 (115 TL)
Domates ve Fesleğen Eşliğinde Buffalo Mozzarella
Limon Soslu ve Pilav Eşliğinde Dilimlenmiş İnce Dana Bonfile
Kahve, Çay ve Ev yapımı tereyağlı kurabiye

Set Menu 3 (130 TL)
Avokado, Kiraz Domates ve Siyah Zeytin Eşliğinde Karides Salatası
Pilav Eşliğinde “Carlina” Soslu Fener Balığı
Kahve, Çay ve Ev yapımı tereyağlı kurabiye
Tüm menülere bir adet meşrubat ve su dahildir.

  • Şefin önerileri dahilinde günlük olarak değişiklikler olabilir.

2. SEÇENEK

  • İkinci seçenekte ise ‘a la Carte’ menü için sadece yemek ve meşrubatlarda %30 indirim uygulanacak olup tüm alkollü içkiler menüde yer alan fiyatlar üzerinden hesaba dahil edilecektir.
  • İkinci seçenek için hesap toplamına %30 indirim uygulanacaktır.
  • Bu uygulama kişi başı 150 TL’nin altındaki hesaplar için geçerli değildir.
  • Fiyatlarımıza % 18 KDV dahildir.
  • Bu indirimler şirket kimliği ya da güncel kartvizit ibraz edildiğinde geçerlidir.

Cipriani hakkında
Dünyaca ünlü yıldızların müdavimi olduğu restoran Cipriani; New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, İbiza, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik ve Londra’nın ardından The Istanbul EDITION Hotel ve Palmarina Bodrum’da hizmet veriyor. Yılların getirdiği deneyimle gastronomi kültürüne birçok yenilik kazandıran Cipriani, değişmeyen kalitesi, mükemmel servisi, eşsiz lezzetleri ve özel içkileriyle konuklarını en iyi şekilde ağırlıyor. 1931 yılında “Harry’s Bar” adıyla Venedik San Marco Meydanı’nda açıldığından beri konuklarına çok özel İtalyan lezzetleri sunan Cipriani’de Giuseppe Cipriani tarafından gastronomiye kazandırılan ünlü ‘Carpaccio’ ve yine şeftali püresiyle köpüklü İtalyan şarabının karışımından oluşan kokteyl ‘Bellini’ restoranın en özel lezzetleri arasında yer alıyor.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *