Gezinomi ve İş Bankası işbirliğiyle tatil indiriminde son gün 31 Mayıs

gezinomi-isbank-kampanya

Gezinomi’den tatil alan İş Bankası İnternet Şubesi müşterileri 1000 TL üzeri alışverişlerinde anında 100 TL indirim kazanıyor.

Kampanya 31 Mayıs’a kadar devam ediyor.

Tatile gitmenin binbir kolay yolu
Erken rezervasyon döneminin başlangıcından itibaren gerçekleştirdiği işbirlikleriyle avantajlı kampanyalar ve cazip fırsatlar sunarak tatilcilerin bütçesini rahatlatmayı amaçlayan Gezinomi, Maximum Kartlılar’a 150 TL MaxiPuan kampanyasından sonra bu kez de İş Bankası İnternet Şubesi müşterilerine bütçelerini rahatlatma seçeneği sunuyor. Tatil severler, İş Bankası İnternet Şubesi’nden alabilecekleri indirim kodu ile anında 100 TL indirim kazanabilecek. Gezinomi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız, “Havaların düzelmesi ile tatil planları hız kazandı. Erken Rezervasyon döneminin sona ermek üzere olduğu bu günlerde misafirlerimiz için en avantajlı tatil fırsatlarını yaratmaya, paylaşmaya devam edeceğiz. “

Gezinomi hakkında
Gezinomi.com 2011 yılında faaliyete geçen bir online turizm şirketidir. Seramik, madencilik, doğalgaz ve turizm sektörlerinde hizmet veren, Türkiye’nin en büyük topluluklarından Ercan Şirketler Topluluğu kuruluşudur. Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerine hayallerindeki tatil seçeneklerini sunmak ve tatili yaşatmak için çalışır.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *